Małgorzata Kosińska

Małgorzata Kosińska

Niezależny Członek Rady Nadzorczej

Absolwentka Politechniki Warszawskiej oraz studiów podyplomowych SGH i Sheffield Hallam University. Ma uprawnienia Rzeczoznawcy Majątkowego Nr 218, przez wiele lat była członkiem RICS. Posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe na stanowiskach zarządczych, związane z rynkiem nieruchomości komercyjnych i mieszkaniowych zarówno w obszarze inwestycyjnym jak i deweloperskim, nabyte w międzynarodowych firmach, takich jak Centrum Bankowo-Finansowe Nowy Świat, Pirelli Pekao Real Estate, BPH TFI, BZWBK, DTC, Knight Frank, PwC.

W trakcie dotychczasowej kariery zawodowej prowadziła wiele projektów związanych z rynkiem nieruchomości komercyjnych, w których była odpowiedzialna za porządkowanie wybranych aktywów i ich restrukturyzację, procesy inwestycyjne oraz due diligence, a także stworzenie funduszu, opracowanie jego strategii i struktury, prowadzenie transakcji zakupu, a następnie zarządzanie jego aktywami. W BZ WBK odpowiadała za utworzenie działu zarządzania nieruchomościami i zarządzanie portfelem aktywów banku w tym zakresie wraz z procesem sprzedaży nieruchomości. W DTC zarządzała portfelem nieruchomości handlowych.

Od maja 2016 r. pełni funkcję Prezesa Stowarzyszenia REIT Polska. Jest również Prezesem Mazowieckiego Stowarzyszenia Rzeczoznawców Majątkowych. 

Aktualności