Kamil Majewski

Kamil Majewski

Członek Rady Nadzorczej

Pan Kamil Majewski posiada wykształcenie wyższe, jest absolwentem Szkoły Głównej Handlowej (kierunek Finanse i Rachunkowość) oraz Uniwersytetu Johanna Gutenberga w Mainz.

Posiada kwalifikacje w zarządzaniu finansami spółek poparte wieloletnim doświadczeniem na stanowiskach kierowniczych. Karierę rozpoczął od stażów w działach doradztwa finansowanego i audytu m. in. w Grant Thornton Frąckowiak Sp. z o.o., PwC Sp. z o.o., następnie pełnił funkcję kontrolera finansowego w spółce Legia Warszawa S.A. Od 2014 roku pracował jako  Dyrektor Finansowy w spółkach La Mania Sp. z o.o. i RCKFL Sp. z o.o. sp.k. W tej ostatniej spółce jako właściciel zajmował się procesami inwestycyjnymi i nadzorem nad spółkami portfelowymi.  Od 2019 roku do 2020, w Food & Friends Polska S.A. pełnił funkcję CFO pełniąc nadzór nad obszarem finansów,  IT a także M&A. Następnie w charakterze Wiceprezesa oraz prokurenta pełnił obowiązki dyrektora ds. rozwoju i finansów w Gastromall Group sp. z o.o.

Od lutego 2020 zasiada w radzie nadzorczej Reino Capital S.A., notowanego na GPW w Warszawie holdingu złożonego ze Spółek działających w branży nieruchomości komercyjnych. W drugiej połowie 2022 r., objął stanowisko dyrektora inwestycyjnego w La Mania sp. z o.o., gdzie odpowiada za procesy inwestycyjne i nadzór nad Spółkami portfelowymi.

Aktualności